VYBAVENIE SERVISU

  Naše pracovisko je vybavené  najnovšími špičkovými zváracími prístrojmi a bodovacím zariadením od firmy Fan Fronius, ktorá je celosvetový technologický líder na trhu pre zváranie v automobilovom priemysle.

  Rovnacia stolica Globaljig Super Rotax ponúka absolútnu dokonalosť a jedinečné možnosti  pre neobmedzený prístup k vozidlu ako aj 360-stupňové ťahanie s výkonom až 10 ton a jedinečné 3D meranie v spojení s data plánmi. Certifikovaná a schválená poprednými výrobcami automobilov  pre značky  Tesla Motors, Jaguár, Land Rover, Maserati, Aston Martin a ďalší.

  Spoločnosť Hermann Zerver GmbH & Co., (HAZET), patrí k špičkovým výrobcom náradia. Sortiment náradia HAZET sa používa v automobilovom priemysle, v ťažkom strojárenstve, v energetike, v civilnom i vojenskom letectve, v autodoprave, v automobilovom opravárenstve, v opravárenstve stavebných strojov a mechanizmov.

Medzi stabilných užívateľov značky HAZET patria výrobcovia VW/Audi/Škoda, Bmw, Opel, Mercedes-Benz, Porsche, Man, Daf, Ford, Iveco, Jaguar, Harley-Davidson, Saab, Volvo, Scania, Peugeot, Citroen, Fiat, Renault, spoločnosti Lufthansa, SAS, Linde, DB, Nasa a iní. 

  Dataliner je jedným z popredných svetových výrobcov produktov určených na opravy  vozidiel poškodených nárazom. Zariadenie DL9000G svojou veľkosťou, kapacitou a výkonom umožňuje rovnanie poškodenia aj tých najväčších a silno poškodených osobných a dodávkových vozidiel.

  Spoločnosť GYS patrí medzi lídrov na trhu v oblasti opráv karosérií a ponúka najširší sortiment zariadení na opravu poškodených vozidiel na svete: oprava zubov, zváranie, nitovanie, zdvíhanie, indukcia a všetky potrebné pomocné nástroje. Tento rad je navrhnutý a vyrobený v spolupráci s poprednými svetovými výrobcami automobilov, ktorí nás každý deň ctia svojou dôverou.

AUTO GROUP SERVIS s.r.o.

Stará Vajnorská 21
831 04 Bratislava
IČO: 46 857 656

Prevádzka
Zvolenská cesta 19/A
974 05 Banská Bystrica

Tel: +421 948 129 920
E-mail: servis@agssro.sk

Mapa stránky

Aplikácia

E-Servis